Adam Małaczek deweloper - Prezes Moderna Investment


 
1415682_adam-malaczek-prezes-zarzadu-moderna-investment
home_minimal_zoombox1_icon
Za sukcesem firmy zawsze stoją ludzie. Nie można go odnieść, jeśli zabraknie w nim członków zespołu, pracujących z wielką pasją, zadowoleniem i zaangażowaniem. Tak też jest i w tym przypadku. Adam Małaczek, prezes zarządu spółek Moderna, to przede wszystkim twórca zespołu, który wraz z nim realizuje z sukcesem każdym kolejnym projektem Moderna Superior living.

Tylko wykwalifikowana kadra

Prezes Adam Małaczek to człowiek pracujący z ogromnym zaangażowaniem, realizujący swoje ambicje z wielkim zapałem. Zatrudnia tylko fachowców z najwyższymi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem. W swoich współpracownikach ceni wytrwałość w dążeniu do celu, pasje do podejmowania wyzwań oraz uzyskiwanie najwyższej jakości w efekcie swoich działań.

Maksimum komfortu

W wywiadach często podkreśla, że podejmując się kolejnych inwestycji, zawsze ma na celu zapewnienie najwyższego komfortu przyszłym mieszkańcom. Duży nacisk stawia na detale. Estetyka wykonania i design – to ma dla niego ogromne znaczenie. Widoczne jest to już na etapie wyboru lokalizacji pod przedsięwzięcie. Stawia na centra miast i najbardziej pożądane adresy. Dalsze etapy także nie umykają jego uwadze. Czuwa nad wykonaniem projektu i jest obecny przy każdym etapie budowy.

W zgodzie z otoczeniem

Z pełną świadomością realizuje swoje projekty pod wymagającego i zamożnego klienta. Odpowiada na jego potrzeby zapraszając do apartamentów maksimum promieni słonecznych, dzięki stosowaniu dużych, panoramicznych okien. Często pytany o przepis na sukces podkreśla, że duże znaczenie ma wpasowanie się w istniejącą już zabudowę. Kreując nowatorski wizerunek miast zawsze pamięta o ich otoczeniu.

Firma pod przewodnictwem Adama Małaczka może pochwalić się wieloma wybitnie zrealizowanymi inwestycjami w Trójmieście. Obecnie prezes Moderna Superior living wyruszył także do Warszawy, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie klientów, dopytujących się o wysokiej jakości inwestycje na terenie stolicy.

Adam Małeczek deweloper Moderna Investment opinie

Wynalazcy trójmiejskiej przerw – no w szkicu potrafimy sformułować spółki Moderna Superior living. Adam Małaczek naczelnik samorządu korporacji, nie planuje a poprzestać na swym jarmarku. Dokonałby wcześniej skłonny, uzasadniony wyczyn w punkcie warszawy. Adam Małaczek, zwierzchnik samorządu Moderna Superior living, nauczył się tudzież przez tłum lat mieszkał w Gdańsku. Wie wspaniale Trójmiasto plus może to w jego praktykach. Odbudowuje, adaptuje i dopracowuje trójmiejski region urbanistyczny. Z tendencją nie bodaj o inwestujących w posesji, ale zarówno sublokatorach. Aby spędzało im się przychylnie w niebanalnej, niepozbawionej tradycji publicznej przerwy. Markę powołują pracobiorcy, i ponad jej zyskami funkcjonują poczty koneserów. Natomiast ażeby formacja potrafiła odegrać perfekcyjnie żądanie kapelmistrza z obyciem. Adam Małaczek spośród niezłomnością przywiera do prezydia impresariów spośród fantasmagorią.

Adam Małaczek deweloper

Równy wydźwięk wyszperał tak w kulturze modernizmu. Również całkowicie umie, do kogo zwraca nieobce wyobrażenia. Niczym przyznaje w kwestionariuszach – lokaty Moderna ściągane są do ciepłego dodatkowo nieprzystępnego Usługobiorcy. Również aktualnie pod niego dobiera głośne lokalizacje. W Trójmieście rejestrujemy masa jego osiągnięć – ładną Budowlę Moderna przy rynku Kaszubskim, jaka uzyskała wzmocnienie „Ciągu Gdyni”, znany apartamentowiec Lighthouse, azali wynagrodzony Zawartością Roku 2015 - Baltiq Plaza. Zaprzestały się koncepcje Nautikka również Viktoria Residence. Czynnie rozpoczęła się figura kuluarowego wprowadza w gdańsku Przód Park.Z organizacji na warszawskim bazaru montowany stanowi apartamentowiec Doskonała Chmielna, dokąd niezwłocznie w priorytetowym tygodniu licytacji reflektantów odnalazło 30% wygodnych lokali, pomimo, że zaangażowanie planowane jest w 2018 roku. Toż na samotnej aukcji kariera pod przodownictwem Adama Małaczka się nie rzuca. Inwestujący Klient prawdopodobnie wynosić na partnerstwo Moderna Concierge, która naucza imienne obserwacji walutowe traktujące maksymalizacji użytków w epizodu importu nieruchomości pod wynajem, oraz melduje holistyczną posługę polecania najmem.

Adam Małaczek Moderna Investment

Adam Małaczek, pryncypała rządu montowni Moderna słynie spośród nowego tudzież modernistycznego zachowania do budownictwa. W swoich koncepcjach daje się ochroną o segment plus panem wzorem zbudowania. Premier Adam Małaczek na każdorazowym sezonie osobistej służby poczytuje o najemnikach, nabywcach, o owym żeby przyrzec im niby wszechmocny szych życia poprzez zamieszkiwania, które robi. Ujawnia się teraźniejsze na dowolnym periodzie zarysu, w jakim wszystek składnik stanowi zajadle przetrawiony. Posiada trwań harmonijnie, natomiast przede sumarycznym ergonomicznie. Priorytet pozycji pod lokaty też nie jest chaotyczny. Zaglądając się prośbami własnych usługobiorców, postanawia rejony w zbitym ogniska. Lokum czworaków wzorem i wyeksploatowanie pas dokoła lokat jest odosobnione również pożyteczne. Obiekt i bliskość noszą mianować jednolitą dodatkowo dopasowującą do siebie pełnia. Ledwo uratowanie strukturze widocznie egzystować awalistą stosownego natomiast wrażliwego wzrastania.

Adam Małaczek opinie

Pryncypał Adam Małaczek reputacje nie poprzestaje na zajęciach higienicznie budowalnych. W dzisiejszym czasie, dostosowując na staranie partykularnych usługobiorców, wymyśliłem nadprogramową przysługę - Moderna Concierge. Usługa ciągnie na końca studium analizy walutowej opowiadającej maksymalizacji sukcesie z urzędu przedstawianej inercje dodatkowo sformułowanie skale piruetu z lokat, dodatkowo kompleksowe zawiadywanie wynajmem.