Firma Moderna to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, tworzący ponadczasowe, luksusowe nieruchomości. Firma jako Moderna sp. z o.o. działa na rynku od 2009 roku.

 

Szybki rozwój rynku

Szybki rozwój rynku

Rynek deweloperski rozwija się w bardzo szybkim tempie, co doskonale widać w dużych miastach. Prawie na każdym rogu widzimy powstające coraz to nowsze inwestycje, rosnące w oczach potężne budowle. Na szeroką skalę powstają m.in. nowe osiedla mieszkaniowe wraz z lokalami użytkowymi i biurowce. Jeśli jesteśmy zainteresowani kupnem nieruchomości, nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie.

Jak więc wybrać odpowiedniego dewelopera by być zadowolonym z efektu? Przede wszystkim musimy określić czego tak naprawdę potrzebujemy i co spełni nasze oczekiwania.

Moderna dziś i jutro

Moderna Superior Living wyróżnia się swoimi ponadczasowymi realizacjami. Dzięki temu, że tworzy luksusowe, ale zarazem funkcjonalne i przemyślane nieruchomości, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Na trójmiejskim rynku deweloperskim zaistniała w 2009 roku, a już może pochwalić się wieloma znaczącymi realizacjami:

• elegancką Kamienicą Moderna przy placu Kaszubskim, która zdobyła wyróżnienie „Czasu Gdyni”,
• ekskluzywnym apartamentowcem Lighthouse,
• nagrodzoną Budową Roku 2015 - Baltiq Plaza w samym sercu Gdyni,
• centrum biznesowe Xenon. Wkrótce oddane zostaną także:

• Nautikka,
• Victoria Residence,
• Gdańska Oliwa,

Pracownicy podstawą firmy

Wartość Moderny tworzą osoby o wysokich kwalifikacjach w zakresie projektowania, realizacji inwestycji, finansowania i nadzoru budowlanego. Szeroko rozwinięte kompetencje połączone z ogromnymi ambicjami, które charakteryzują cały zespół, pozwalają wcielać w życie kolejne ambitne projekty.

Dla osób kupujących lokal z przeznaczeniem na wynajem Moderna Concierge oferuje usługi w zakresie analizy finansowej oraz usług zarządzania najmem. Ma to ułatwić klientowi podjęcie dobrej, przynoszącej zyski decyzji.